VJ0805A681GXCMT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
680 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A681GXCMT
DigiKeys varenummer
VJ0805A681GXCMT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A681GXCMT
Beskrivelse
CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A681GXCMT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)