VJ0805A680FXXCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
68 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A680FXXCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0805A680FXXCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A680FXXCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A680FXXCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)