VJ0805A3R9CXAMC
DigiKeys varenummer
720-VJ0805A3R9CXAMCTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0805A3R9CXAMCCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ0805A3R9CXAMCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A3R9CXAMC
Beskrivelse
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
3.9 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0805A3R9CXAMC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)