VJ0805A391FXAAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
390 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A391FXAAC
DigiKeys varenummer
VJ0805A391FXAAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A391FXAAC
Beskrivelse
CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A391FXAAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)