VJ0805A332JXAMR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Vitramon
På lager: 5.990
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
3300 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A332JXAMR
DigiKeys varenummer
VJ0805A332JXAMR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A332JXAMR
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A332JXAMR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)