VJ0805A331JXRAT5Z
DigiKeys varenummer
720-VJ0805A331JXRAT5ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0805A331JXRAT5ZCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ0805A331JXRAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A331JXRAT5Z
Beskrivelse
CAP CER 330PF 1.5KV NP0 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±5% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0805A331JXRAT5Z Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)