VJ0805A331FXACW1BC
DigiKeys varenummer
720-VJ0805A331FXACW1BCTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0805A331FXACW1BCCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ0805A331FXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A331FXACW1BC
Beskrivelse
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0805A331FXACW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)