VJ0805A271KXAMP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
270 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A271KXAMP
DigiKeys varenummer
VJ0805A271KXAMP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A271KXAMP
Beskrivelse
CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A271KXAMP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)