VJ0805A180GXEMP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
18 pF ±2% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A180GXEMP
DigiKeys varenummer
VJ0805A180GXEMP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A180GXEMP
Beskrivelse
CAP CER 18PF 500V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A180GXEMP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)