VJ0805A122GLBAJ32 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1200 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A122GLBAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ0805A122GLBAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A122GLBAJ32
Beskrivelse
CAP CER 1200 PF 100V NP0(C0G) 08
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A122GLBAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)