VJ0805A101FXBMC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
KEMET
100 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A101FXBMC
DigiKeys varenummer
VJ0805A101FXBMC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A101FXBMC
Beskrivelse
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A101FXBMC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)