VJ0603Y561KXACW1BC
DigiKeys varenummer
BC1246TR-ND - Tape & Reel (TR)
BC1246CT-ND - Afskåret tape (CT)
BC1246DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603Y561KXACW1BC
Beskrivelse
CAP CER 560PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0603Y561KXACW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)