VJ0603Y391MLAAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ0603Y391MLAAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603Y391MLAAJ32
Beskrivelse
CAP CER 390 PF 50V X7R 0603 PB T
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
390 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0603Y391MLAAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)