VJ0603Y331KXXCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 27.016
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 11.500
Datablad
Similar
Similar
330 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0603Y331KXXCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0603Y331KXXCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603Y331KXXCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 330PF 25V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0603Y331KXXCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)