VJ0603Y272JXCAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
2700 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0603Y272JXCAC
DigiKeys varenummer
VJ0603Y272JXCAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603Y272JXCAC
Beskrivelse
CAP CER 2700PF 200V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0603Y272JXCAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)