VJ0603Y104KXAPW1BC
DigiKeys varenummer
720-VJ0603Y104KXAPW1BCTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0603Y104KXAPW1BCCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ0603Y104KXAPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603Y104KXAPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0603Y104KXAPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)