VJ0603D680JXCAJ
DigiKeys varenummer
720-VJ0603D680JXCAJTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0603D680JXCAJCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ0603D680JXCAJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603D680JXCAJ
Beskrivelse
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ0603D680JXCAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)