VJ0603D2R7BXPAJ
DigiKeys varenummer
720-1313-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1313-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1313-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603D2R7BXPAJ
Beskrivelse
CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.7 pF ±0,1pF 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0603D2R7BXPAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)