VJ0603A8R2BXAAC
DigiKeys varenummer
720-1922-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1922-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1922-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A8R2BXAAC
Beskrivelse
CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8.2 pF ±0,1pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ0603A8R2BXAAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)