VJ0603A560GXCAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
KEMET
56 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0603A560GXCAP
DigiKeys varenummer
VJ0603A560GXCAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A560GXCAP
Beskrivelse
CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0603A560GXCAP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)