VJ0603A471FLBAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ0603A471FLBAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A471FLBAJ32
Beskrivelse
CAP CER 470 PF 100V NP0(C0G) 060
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0603A471FLBAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)