VJ0603A3R9DXBPW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
KEMET
3.9 pF ±0,5pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0603A3R9DXBPW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0603A3R9DXBPW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A3R9DXBPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 3.9PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0603A3R9DXBPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)