VJ0603A332FXJPW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 2.773
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Walsin Technology Corporation
3300 pF ±1% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0603A332FXJPW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0603A332FXJPW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A332FXJPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 16V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0603A332FXJPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)