VJ0603A221FXXPW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
KEMET
220 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0603A221FXXPW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0603A221FXXPW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A221FXXPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0603A221FXXPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)