VJ0603A1R8CXBAC
DigiKeys varenummer
720-VJ0603A1R8CXBACTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0603A1R8CXBACCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ0603A1R8CXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A1R8CXBAC
Beskrivelse
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 pF ±0,25pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0603A1R8CXBAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)