VJ0603A1R5BXBAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.5 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0603A1R5BXBAC
DigiKeys varenummer
VJ0603A1R5BXBAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A1R5BXBAC
Beskrivelse
CAP CER 1.5PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0603A1R5BXBAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)