VJ0603A151GLAAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ0603A151GLAAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A151GLAAJ32
Beskrivelse
CAP CER 150 PF 50V NP0(C0G) 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ0603A151GLAAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)