VJ0603A100FXAAC
DigiKeys varenummer
720-VJ0603A100FXAACTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0603A100FXAACCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ0603A100FXAACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603A100FXAAC
Beskrivelse
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ0603A100FXAAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,038" (0,97mm)