VJ0402Y682MLAAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ0402Y682MLAAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402Y682MLAAJ32
Beskrivelse
CAP CER 6800 PF 50V X7R 0402 PB
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0402Y682MLAAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)