VJ0402Y472JXAPW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 4
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 10.321
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 1.699
YAGEO
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
YAGEO
4700 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402Y472JXAPW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0402Y472JXAPW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402Y472JXAPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402Y472JXAPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)