VJ0402Y332KXAAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 8.674
Datablad
Parametrisk ækvivalent
3300 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402Y332KXAAP
DigiKeys varenummer
VJ0402Y332KXAAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402Y332KXAAP
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402Y332KXAAP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)