VJ0402Y122JLBAJ32
DigiKeys varenummer
720-VJ0402Y122JLBAJ32TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402Y122JLBAJ32
Beskrivelse
CAP CER 1200 PF 100V X7R 0402 PB
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1200 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VJ0402Y122JLBAJ32 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)