VJ0402G823KXQCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Opgradering
YAGEO
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.082 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X5R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402G823KXQCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0402G823KXQCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402G823KXQCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 0.082UF 10V X5R 0402
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402G823KXQCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)