VJ0402D8R2VXCAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
8.2 pF ±0,05pF 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402D8R2VXCAC
DigiKeys varenummer
720-VJ0402D8R2VXCACTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402D8R2VXCAC
Beskrivelse
MLCC
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab
Tolerance
±0,05pF
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)