VJ0402D8R2CXCAJ
DigiKeys varenummer
720-VJ0402D8R2CXCAJTR-ND - Tape & Reel (TR)
720-VJ0402D8R2CXCAJCT-ND - Afskåret tape (CT)
720-VJ0402D8R2CXCAJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402D8R2CXCAJ
Beskrivelse
CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8.2 pF ±0,25pF 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0402D8R2CXCAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)