VJ0402D220FXCAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 2.783
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
22 pF ±1% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402D220FXCAC
DigiKeys varenummer
720-VJ0402D220FXCACTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402D220FXCAC
Beskrivelse
MLCC
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,02mm x 0,51mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,61mm)