VJ0402A5R6CXAPW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 5.226
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
KEMET
5.6 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402A5R6CXAPW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0402A5R6CXAPW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402A5R6CXAPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402A5R6CXAPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)