VJ0402A2R2CXJCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 623
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
2.2 pF ±0,25pF 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402A2R2CXJCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0402A2R2CXJCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402A2R2CXJCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 2.2PF 16V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402A2R2CXJCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)