VJ0402A1R8CXBAC
DigiKeys varenummer
VJ0402A1R8CXBAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402A1R8CXBAC
Beskrivelse
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 pF ±0,25pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0402A1R8CXBAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)