VJ0402A151GXAAC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Vitramon
På lager: 0
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
150 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402A151GXAAC
DigiKeys varenummer
VJ0402A151GXAAC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402A151GXAAC
Beskrivelse
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402A151GXAAC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)