VJ0402A101KXXAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
100 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402A101KXXAP
DigiKeys varenummer
VJ0402A101KXXAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402A101KXXAP
Beskrivelse
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402A101KXXAP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)