HV2225Y562JXVATHV
DigiKeys varenummer
HV2225Y562JXVATHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV2225Y562JXVATHV
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 4KV X7R 2225
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±5% 4000V (4kV) Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
EDA/CAD-modeller
HV2225Y562JXVATHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,250" B (5,59mm x 6,35mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)