HV2225Y122KXVATHV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
1200 pF ±10% 4000V (4kV) Keramiske kondensatorer X7R 2225 (5763 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV2225Y122KXVATHV
DigiKeys varenummer
HV2225Y122KXVATHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV2225Y122KXVATHV
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 4KV X7R 2225
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HV2225Y122KXVATHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2225 (5763 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,250" B (5,59mm x 6,35mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)