HV2220Y182JXHATHV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
1800 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV2220Y182JXHATHV
DigiKeys varenummer
HV2220Y182JXHATHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV2220Y182JXHATHV
Beskrivelse
CAP CER 1800PF 3KV X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HV2220Y182JXHATHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,200" B (5,59mm x 5,08mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)