HV1825Y821JXMARHV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
820 pF ±5% 5000V (5kV) Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV1825Y821JXMARHV
DigiKeys varenummer
HV1825Y821JXMARHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV1825Y821JXMARHV
Beskrivelse
CAP CER 820PF 5KV X7R 1825
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
HV1825Y821JXMARHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)