HV1825Y122MXHATHV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
1200 pF ±20% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV1825Y122MXHATHV
DigiKeys varenummer
HV1825Y122MXHATHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV1825Y122MXHATHV
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 3KV X7R 1825
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HV1825Y122MXHATHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)