HV1825Y103JXHATHV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 1825 (4564 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV1825Y103JXHATHV
DigiKeys varenummer
HV1825Y103JXHATHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV1825Y103JXHATHV
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 3KV X7R 1825
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
HV1825Y103JXHATHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1825 (4564 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,252" B (4,50mm x 6,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)