HV1812Y222MXHATHV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Opgradering
KYOCERA AVX
2200 pF ±20% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV1812Y222MXHATHV
DigiKeys varenummer
HV1812Y222MXHATHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV1812Y222MXHATHV
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 3KV X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HV1812Y222MXHATHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)