GA1812A153JBBAT31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.015 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA1812A153JBBAT31G
DigiKeys varenummer
GA1812A153JBBAT31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA1812A153JBBAT31G
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 100V NP0 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA1812A153JBBAT31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,086" (2,18mm)