GA1206A103FXBBR31G det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 18.518
Datablad
Billede for GA1206A103FXBBR31G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA1206A103FXBBR31G
DigiKeys varenummer
GA1206A103FXBBR31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA1206A103FXBBR31G
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V NP0 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
EDA/CAD-modeller
GA1206A103FXBBR31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Varestatus
Forældet
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)